Bütün Kateqoriyalar
EN

OTDR

Ev> Məhsullar > OTDR

  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577777849462.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577776185843.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577780816345.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577780662847.jpg
  • https://www.tribrer.com/upload/product/1666577781860517.jpg

APL-2 plus OTDR

7 düymlük multi-touch ekran və daxili OLS, VFL və OPM funksiyaları.

Bütün mümkün ehtiyaclarınızı qarşılayın!

Bizimlə əlaqə saxlayın
  • spesifikasiya
  • Sifariş məlumatı
  • araşdırma
  • downloads
  • Video

Daxili OLS, VFL və real vaxt rejimində OPM monitorinqi

7 düym rəngli LCD, Multi-touch ekran

Çox dalğa uzunluğunun sınaqdan keçirilməsi və göstərilməsi

Pass/Fail ilə xəritə bağlantısı

Enjeksiyon/qəbuledici lif parametrlərinin qurulması

OTDR konnektorunun özünü yoxlaması

LCD7 düym rəngli LCD, Multi-touch ekran
ConnectorFC/PC (850/1300/1310/1550), FC/APC (1625) dəyişdirilə bilən adapter və ya fərdiləşdirin
Min. Məsafənin həlli0.1m
Zərərlərin həlli (dB)0.001
Məsafə Qeyri-müəyyənliyi(m)±(0.8+0.005% * Test Məsafəsi + Qətnamə)
OPM funksiyası+26~-50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, FC or SC adapter
VFL funksiyası10mW
OLS funksiyasıOtdR ilə eyni dalğa uzunluqları və bağlayıcılar
saxlama>10000 nəticə (SOR və ya PDF)
batareya7.4V/4.6AH təkrar doldurulan litium-ion batareyalar
boy246.5mm * 173.5mm * 70mm
ÇəkiTəxminən 1.55 kq
Depolama Sıcaklığı-20 -- +60 , < 90%RH
Əməliyyat temperaturu-10 -- +50 , < 90%RH
OtdR Modulu  EDZ/ADZPulse Genişliyi
1310nm / 1550nm

AOR502A

AOR502B

AOR502C

40 / 38dB

43 / 41dB

45 / 43dB

1 / 6m

0.5 / 3m

0.5 / 3m

5ns~20µs

3ns~20µs

3ns~20µs

1310nm / 1550nm / 1625nm

PON üçün filtr ilə 1625nm

AOR502P1

AOR502P3

AOR502P4

40 / 38 / 36dB

43 / 41 / 40dB

45 / 43 / 43dB

1 / 6m

0.5 / 3m

1.5 / 7m

5ns~20µs

3ns~20µs

3ns~20µs

850nm / 1300nmAOR502M126 / 26dB1.5 / 7m5ns~1µs/5ns~5µs
850/1300/1310/1550nmAOR502A-M126/26/40/38dB

MM:1.5/7m

SM:1/6m

5ns~1µs/5ns~5µs@MM

5ns~20µs@SM

Maksimum 5 dalğa uzunluğunu bir vahiddə fərdiləşdirin    

Qeyd: Yalnız filtrli 1625nm aktiv lifi sınaqdan keçirə bilər! Digərləri aktiv lif tərəfindən zədələnə bilər.


standart
Adsız-1

APL-2 plus

2

Təlimat CD Təlimat CD

3

Kalibrləmə Sertifikatı

4

AC kabeli

5

AC / DC Adapteri

20200529135026_252

Çanta daşıyır

Fakultativ
o7

FCU=FC/UPC

FCA=FC/APC

o8

SCU=SC/UPC

SCA=SC/APC

o9

LCU=LC/UPC

20210425170354_816

STU=ST/UPC

Əlaqə
arayış

20180627112919_943


İsti kateqoriyalar

üst